Galeria

Podsumowanie wakacji w parafii strumieńskiej :)

Wakacje dobiegają już końca. I z pewnością wielu naszych parafian będzie miało co wspominać, a to za sprawą wielu inicjatyw, które w naszej parafii były podejmowane. Oprócz wyjazdu dzieci do Biskupina oraz wyjazdu na Krawcowy Wierch w ramach V edycji „Ewangelizacji w Beskidach”, o których już pisaliśmy, było jeszcze kilka wydarzeń, z których fotorelację pragniemy przedstawić. Były to: XXVI Piesza Pielgrzymka Cieszyn/Strumień-Jasna Góra, bez której „parafialne wakacje” nie mogły by się obyć. W tym roku wraz z ks. Stanisławem wyruszyła grupa ok. 60-osobowa, która dołączyła w Pielgrzymowicach do ok. 150-osobowej grupy z Cieszyna. W tym samym czasie ks. Wojciech wraz z czterema rodzinami ze Strumienia, Kończyc Małych i Chybia spędził czas na wczaso-rekolekcjach dla rodzin w Janowie Lubelskim. Daj Panie Boże, aby na przyszły rok ta grupa się rozrosła! Z kolei w dniach 16-21.08 odbyła się kolejna, tradycyjna strumieńska ok. 16-osobowa pielgrzymka, tym razem rowerowa- do sanktuarium MB Łaskawej w Krzeszowie, której duchowo przewodniczył ks. Stanisław. Zaś 19.08 ks. Wojciech na swej rodzinnej, wilkowickiej ziemi powitał grupę 14 osób, która udała się na Magurkę Wilkowicką, gdzie miał miejsce finał wspomnianej już V edycji „Ewangelizacji w Beskidach”. Sami zobaczcie jak było…a Bogu składamy dzięki za wspaniały czas wakacji, za wszelkie łaski w tym czasie wyświadczone!

PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY

WCZASO-REKOLEKCJE W JANOWIE LUBELSKIM

PIELGRZYMKA ROWEROWA DO KRZESZOWA

FINAŁ „EWANGELIZACJI W BESKIDACH”- MAGURKA WILKOWICKA

Zdjęcia ze strony diecezji bielsko-żywieckiej:

1 Comment

Leave a Comment