Ogłoszenia Parafialne

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO.

1.Zapraszamy na Nieszpory na 16,3o – podziękujemy tym Nabożeństwem Bogu za dar Chrztu Świętego, ofiarujemy je za naszych rodziców, chrzestnych i kapłana, który nas ochrzcił.

  1. Dziś w kościele w Zbytkowie po Mszy św. o godz. 10,oo „Jasełka” w wykonaniu dzieci przedszkolnych – zapraszamy. Natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9,3o dzieci z DPS-u wraz z opiekunami przedstawią krótkie misterium Bożego Narodzenia.
  2. Zapraszamy i przypominamy o spotkaniu opłatkowym dla Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej dzisiaj 13 I o godz. 15,oo na plebanii.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

-w czwartek – św. Antoniego, opata, obchodzimy Dzień Judaizmu.

– w piątek– czcimy Boże Miłosierdzie i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

-w sobotę– św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.

5. Plan wizyty duszpasterskiej:

Niedziela 13 I od 13,oo- ks. Prałat ul. Wiślańska od P. Siejok do CPN, ks. Bartłomiej ul. Wiślańska od P. Szczypka do P. Dubczyk i ks. Wojciech ul. Turystyczna od P. Miły.

Poniedziałek 14 I od 15,oo – ks. Proboszcz ul. Młyńska i Czarnoty i ks. Wojciech ul. Zielona i Spokojna.

Wtorek 15 I od 15,oo . ks. Wojciech ul. Polna, Brodeckiego 30-20 i Kolejowa.

Jeżeli któraś rodzina nie mogła w wyznaczonym terminie przyjąć kapłana z wizytą kolędową, to dziś po Mszach św. w zakrystii możemy ustalić termin i godzinę odwiedzin.

6. W niedzielę 20 I od godz. 9,oo do 13,oo na placu przy probostwie można będzie oddać krew, zachęcamy Parafian do wzięcia udziału w tej akcji krwiodawstwa.

7. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiarę na ogrzewanie naszych kościołów i salek katechetycznych.