Ogłoszenia Parafialne

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1.Dzisiaj nabożeństwo do Ducha Świętego i Litania Loretańska o 16,3o. W tygodniu majowe po wieczornej Mszy św., w soboty o 17,3o – zapraszamy. Dzieci komunijne przychodzą na Majowe dziś o 15,3o

2.Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

  • w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 7,oo, i 18,oo. Składka z tego dnia jest przeznaczona na Dom Matki i Dziecka w Lipniku. Po wieczornej Mszy św. Akcja Katolicka zaprasza członków i sympatyków do sali św. Jana Pawła II na spotkanie przy „tradycyjnej jajecznicy”. Po tej Mszy św. także spotkanie w sali katechetycznej pielgrzymów do Lourdes, przynosimy resztę wpłaty.

  • w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej spotkanie przed pielgrzymką Dębowiec-Leżańsk z wpłatą 100 zł.

  • w sobotęwsp. św. Filipa Boromeusza. Z okazji Dnia Matki modlimy się za wszystkie mamy, za nowych kapłanów, których w Katedrze bielskiej wyświęci w tym dniu ks. bp Roman, oraz za ks. Prałata Oskara z okazji urodzin – Msza św. w Jego intencji na Sumie odpustowej, zapraszamy.

3. Kandydaci do bierzmowania z rodzicami i świadkami mają spotkanie w poniedziałek na Mszy św. o 18,oo – zapraszamy.

  1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, jest to zarazem Uroczystość odpustowa w naszej Parafii. Sumę o 11,oo odprawi ks. Prałat Emil Dyrda. Jednocześnie na tej Mszy św. uczcimy pierwszą rocznicę Komunii św. uczniów kl. IV. Spowiedź dla nich będzie w piątek 25 maja o 17,oo. Na sumę zapraszam poczty sztandarowe, dzieci w strojach komunijnych i wszystkich Parafian.

  2. Wyjazd młodzieży na Lednicę będzie miał miejsce w piątek 1 VI o godz. 23,oo – zapisy w zakrystii.

  3. W piątek 25 V zapraszamy kobiety na spotkanie w sali św. Jana Pawła II na godz. 19,oo.