Zapowiedź

Parafialny wyjazd na Zimowisko!

Wyjazd organizowany przez Rzymskokatolicką Parafię pw. św. Barbary w Strumieniu.

Termin: 20-23 lutego 2026.

Zapisy: Warunkiem zapisów jest wypełnianie karty kwalifikacyjnej (odbiór w kancelarii parafialnej lub u księdza w szkole). Wypełnioną kartę należy złożyć najpóźniej do 31 stycznia w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania, wraz z zaliczką w wysokości 200 zł. (poniedziałek – czwartek od 8.00-9.00, Piątek od 16-17.00), lub w zakrystii sanktuarium po Mszy świętej – Księdzu lub siostrze, lub w czasie katechezy w szkole.

Spotkanie organizacyjne: odbędzie się 9 lutego 2026 r. w Domu św. Jana Pawła II o godzinie 18.30. W czasie spotkania zostaną przedstawione szczegóły wypoczynku.

Koszt wyjazdu: 620 zł

Plan wypoczynku:
•⁠ ⁠Pielgrzymka do Ludźmierza
•⁠ ⁠Wstęp na baseny termalne w Chochołowie (w cenie)
•⁠ ⁠Zwiedzanie Zakopanego
•⁠ ⁠Wyjście w Tatry pod Rusinową Polanę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr
•⁠ ⁠Zajeżdżanie na „jabłuszkach” (jeśli będzie śnieg)

Opieka: Nauczyciele i wychowawcy kolonijni

Wyżywienie: Panie kucharki Pani Beata i pani Brygida

Transport: Przejazd autokarem i Autokar na miejscu

Liczba miejsc ograniczona! Zachęcamy do szybkiej decyzji!

Leave a Comment

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.