Aktualności

Przyjdź, przyjdź, Emmanuelu…

Wieczorem 21 grudnia 2025 roku Kościół św. Barbary w Strumieniu stał się miejscem szczególnego spotkania. W ciszy adwentowego wieczoru, przy delikatnym świetle świec, wybrzmiały dźwięki muzyki, które poprowadziły słuchaczy ku refleksji, wyciszeniu i duchowemu przygotowaniu na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Koncert „Veni, Veni Emmanuel”, przygotowany przez Chór Towarzystwa Śpiewaczego Lutnia im. Jana Orszulika w Strumieniu, był zaproszeniem do zatrzymania się w przedświątecznym czasie. Adwentowe pieśni i kompozycje sakralne stworzyły przestrzeń modlitwy i skupienia, pozwalając każdemu z obecnych przeżyć ten wieczór na swój własny, osobisty sposób.

Leave a Comment

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.