Wracamy jeszcze do pięknych wydarzeń z listopada. W niedzielę Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata w naszej parafii została odprawiona uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Proboszcz Jacek. Eucharystia sprawowana była w intencji Chóru Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” ze Strumienia, który swoim modlitewnym i podniosłym śpiewem uświetnił całą liturgię, pomagając wiernym w głębokim przeżyciu tej wyjątkowej uroczystości.
Msza Święta była koncelebrowana przez ks. Piotra, który odprawiał ją w intencji Służby Liturgicznej, przeżywającej swoje święto patronalne. Liturgiczna Służba Ołtarza przygotowała również pełną asystę liturgiczną, dbając o godny i uroczysty przebieg Eucharystii.
Dziękujemy kapłanom, Chórowi „Lutnia”, Służbie Liturgicznej oraz wszystkim wiernym za wspólną modlitwę i zaangażowanie. Niech Chrystus Król Wszechświata umacnia nas swoją łaską i prowadzi w codziennym życiu.










Leave a Comment