11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, zgromadziliśmy się jako wspólnota parafialna na uroczystej Mszy Świętej w intencji naszej Ojczyzny. Eucharystii przewodniczył ks. proboszcz Jacek, koncelebrował ks. Prałat Oskar, a Słowo Boże wygłosił ks. Mariusz, przypominając nam o miłości do Ojczyzny, odpowiedzialności za jej przyszłość oraz o wdzięczności za dar wolności, którą możemy się cieszyć. W modlitwie polecaliśmy Bogu wszystkich Polaków, zwłaszcza tych, którzy oddali życie za naszą wolność oraz tych, którzy dziś troszczą się o dobro wspólne.





















Leave a Comment