Bez kategorii

Program rekolekcji wielkopostnych A.D. 2018

Przypominamy program rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii. Program znajduje się także w gablocie przed kościołem w Strumieniu i Zbytkowie, a także w ostatnim numerze naszej gazetki. Zaznaczamy tutaj, że nastąpiła pewna zmiana, tzn. w poniedziałek, wtorek i we środę Msza Św. z nauką ogólną będzie także w ZBYTKOWIE O 16:30! Prosimy mieszkańców Zbytkowa o skorzystanie z tej dogodności.

Rekolekcje w tym roku poprowadzi dla nas o. Grzegorz Jaroszewski CSsR (redemptorysta), któremu będzie towarzyszył kleryk Marcin Wojdan z WSD Redemptorystów w Tuchowie. Program rekolekcji w linku poniżej:

Program rekolekcji wielkopostnych

 

Nie zapomnijmy w modlitwie o naszych rekolekcjonistach i za naszą parafię o błogosławione owoce tego rekolekcyjnego czasu!

Leave a Comment