Bez kategorii

Etap rejonowy konkursu „JONASZ 2017”

27 i 28 lutego odbyły się rejonowe etapy ekumenicznego konkursu biblijnego „JONASZ”. W tym roku uczniowie zmierzają się z Ewangelią wg św. Jana. 27 lutego pisały Szkoły Podstawowe, a Gimnazja dzień później. Etap rejonowy dla SP odbył się w naszej strumieńskiej podstawówce. Gościliśmy uczniów z SP Zabłocie i Golasowice. Gimnazjaliści z kolei pisali etap rejonowy w liceum im. A. Osuchowskiego w Cieszynie. Do ścisłego finału, który końcem kwietnia odbędzie się w budynku kurii diecezjalnej, zakwalifikowała się czwórka naszych uczniów: jedna osoba z naszej Szkoły Podstawowej oraz trójka z Gimnazjum. Serdecznie gratulujemy i życzymy podium w finale! Święci: Janie Ewangelisto, Hieronimie i Barbaro- módlcie się za nami!

A oto kilka zdjęć z obu etapów rejonowych:

Leave a Comment