Galeria

Dekanalny turniej piłki halowej Służby Liturgicznej- Kończyce Małe

26.11.2016 r.  odbył się dekanalny turniej piłki halowej dla Służby Liturgicznej w Kończycach Małych. Startowało 8 drużyn z parafii: Bąków, Pruchna, Kończyce Małe, Drogomyśl, Ochaby, Zebrzydowice, Chybie no i oczywiście Strumień. Naszą parafię reprezentowała drużyna w składzie: Bartek Ochodek, Paweł Gabzdyl, Przemek Janik, Sebastian Staroń, Kuba Szoska i Szymon Wojtek. Chłopaki wywalczyli zaszczytne II miejsce przegrywając jedynie z gospodarzami i to dopiero w pojedynku na „karne”. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
A oto parę zdjęć z tego wydarzenia:

zdjecie0254

Nasza drużyna w składzie: Szymon Wojtek, Sebastian Staroń, Bartosz Ochodek, Paweł Gabzdyl, Jakub Szoska i Przemysław Janik

zdjecie0255

Sebek i jego „adwent” (z j. łac. oczekiwanie)  🙂

zdjecie0256

Panowie w akcji

zdjecie0258

Szymek pełen radości, że ks. Wojtek mu zdjęcie robi 🙂

zdjecie0257

Zacięta walka

zdjecie0259

Podsumowanie rozgrywek przez dekanalnego duszpasterza Służby Liturgicznej ks. Tomasza Niedzielę

zdjecie0260

Bartek z radością zdąża po dyplom…

zdjecie0261

…i przejmuje go 🙂

Leave a Comment