Aktualności Galeria

Z dalekiej Fatimy…

Na początku marca wybraliśmy się na parafialną pielgrzymkę do Fatimy. Razem z nami pojechał ks. Mariusz – nasz wikary, a także ks. Maciej Dunat, który kiedyś pracował w naszej parafii. Już od pierwszych chwil było...